Meklēt
Preces
  Menu Close

  Xtreme Napalm Igniter Shot - Passion Fruit - 120 ml

  Ražotājs: FA Nutrition
  Xtreme Napalm Igniter Shot 120 ml - produkts, kas sniedz jums enerģiju, koncentrāciju un izturību!
  SKU: FIT00735
  Pieejamība: Nav krājumos
  6,60 RON
  i h

  Xtreme Napalm Igniter Shot ir produkts koncentrētā šķidruma formā, kas ir veltīts tiem, kuri dzīvo aktīvu dzīvesveidu. To paredzēts lietošanai pirms fiziskām nodarbībām vai citām aktivitātēm, kas prasa palielinātu motivāciju un koncentrēšanos. Turklāt vienkāršais lietošanas veids to padara par ļoti ērtu enerģijas avotu.

  Rūpīgi izvēlēti ingredienti palīdz ķermenim periodos, kad fiziskais un garīgais spriegums ir palielināts. Beta-alanīns, taurīns, kofeīns un glukuronolaktons uzlabo veiktspēju un sagatavo ķermeni intensīvai treniņiem. Turklāt Xtreme Napalm Igniter Shot ir bagātināts ar hidrolizētu kazeīnu, kas nodrošina aminoskābes un palīdz ātri aizsargāt muskuļus treniņa laikā un samazināt muskuļu bojājumus.

  Sastāvdaļas:

  Ūdens, beta-alanīns (CarnoSyn) 8,3%, taurīns 3,3%, anhidruss kofeīns 0,7%, citronu garša, glukuronolaktons 0,4%, PeptoPro (hidrolizēta kazeīna) 0,08%, saldinātāji (sukraloze).

  Lietošana:

  Lietojiet 1 porciju (1/2 pudeles) (60 ml) 30 minūtes pirms treniņa. Sakratiet pirms lietošanas. Atvērtu lietojiet 24 stundu laikā.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *