Meklēt
Preces
  Menu Close

  Xtreme Napalm Igniter Shot -Exotic- 120 ml

  Ražotājs: FA Nutrition
  Xtreme Napalm Igniter Shot 120 ml - produkts, kas nodrošina jums enerģiju, koncentrāciju un izturību!
  SKU: FIT00738
  Pieejamība: Nav krājumos
  6,60 RON
  i h

  Xtreme Napalm Igniter Shot ir koncentrēts šķidra produkts, kas ir paredzēts tiem, kuriem ir aktīva dzīvesveids. Tas paredzēts lietošanai pirms fiziskām vingrinājumiem vai citām aktivitātēm, kas prasa palielinātu motivāciju un koncentrāciju. Turklāt viegli lietojama forma padara to par ļoti ērtu enerģijas avotu.

  Rūpīgi atlasītie komponenti palīdz ķermenim periodos ar paaugstinātu fizisko un garīgo stresu. Beeta-alanīns, taurīns, anhidriskais kofeīns un glukuronolaktons uzlabo veiktspēju un sagatavo ķermeni intensīvām treniņiem. Turklāt Xtreme Napalm Igniter Shot ir bagātināts ar hidrolizētu kazeīnu, kas ātri piegādā aminoskābes un palīdz ātri aizsargāt muskuļus treniņu laikā un samazina muskuļu bojājumus.

  Sastāvdaļas:

  Ūdens, beta-alanīns (CarnoSyn) 8,3%, taurīns 3,3%, anhidriskais kofeīns 0,7%, citrona garša, glukuronolaktons 0,4%, PeptoPro (hidrolizēts kazeīns) 0,08%, saldinātāji (sukraloze).

  Lietošanas instrukcija:

  Izmantojiet 1 porciju (1/2 pudeles) (60 ml) 30 minūtes pirms treniņa. Pirms lietošanas labi sakratiet. Pēc atvēršanas izlietojiet 24 stundu laikā.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *