Meklēt
Preces
    Menu Close

    Par mums

    RecoSport galvenā darbība ir uztura piedevu un produktu importēšana un izplatīšana sportistiem, kā arī sporta aksesuāru un medicīnas iekārtu pārdošana. Mēs sākām savu biznesu 2011. gadā un esam jūsu galvenā atbalsta, kad jums ir nepieciešams iegūt iedvesmu, lai kļūtu par augstas veiktspējas sportistu, vai arī vienkārši izlemjat nodarboties ar sportu kā laika pavadīšanas veidu. Mēs piedāvājam plašu piedevu klāstu, kas nepieciešams ķermenim intensīviem un ilgstošiem pūliņiem, kā arī uztura piedevas, kas nepieciešamas atveseļošanai pēc piepūles. Turklāt mēs piedāvājam aksesuārus un aprīkojumu, lai atbalstītu atveseļošanos pēc iespējamām traumām un iejaukšanās.

    Vērts pieminēt, ka RecoSport sadarbojas ar prestižākajiem nosaukumiem sporta pasaulē, tostarp ražotājiem kā Multipower, Z-Konzept, Body Attack uztura piedevām, kā arī RehabMedic, Pino, Sveltus sporta aksesuāriem un medicīnas iekārtām.

    Mēs esam īpaši veltīti kvalitātei, tāpēc mūsu uztura piedevas, sporta produkti un visa klāstā esošās pakalpojumu piedāvājuma atspoguļo profesionālismu un pilnīgu atdevi. Turklāt mūsu kvalitātes-cenas attiecības ir pierādītas par labākajām tirgū Rumānijā, kā to apstiprina mūsu klientu un partneru pilns saraksts. Starp tiem ir prestižie fitnesa centri Rumānijā, vairāk nekā 90% sporta klubu valsts mērogā, kā arī valsts un starptautiskie futbola komandas.