Meklēt
Preces
  Menu Close

  ŠĶIDRĀ MAGNĒZIJA + B6 AMPULAS

  Ražotājs: Z-Konzept
  Šķidrā magnēzija ampulas 20x25 ml - Novērš muskuļu spazmu rašanos
  SKU: FIT00437
  Pieejamība: Nav krājumos
  99,00 RON
  i h

  Magnija dēļ esam izvēlējušies šķidro formu, jo tā piedāvā labāku un ātrāku uzsūkšanos, nodrošinot nekavējošu efektu. Mēs izmantojam magnija citrātu, lai panāktu augstu biodostiprību. 260 mg magnija pārstāv vairāk nekā 2/3 no dienas ieteicamā deva. Katrai porcijai pievienojām 1,4 mg B6 vitamīna, lai atbalstītu magniju noguruma mazināšanā.

  Lai nodrošinātu dabisku un svaigu garšu, Magnija + B6 Z-Konzept satur dabīgo apelsīnu sulas koncentrātu. Magnijs ir absolūti nepieciešams minerāls, īpaši aktīvam cilvēkiem ar veselīgu dzīvesveidu, kā var redzēt no apstiprinātajiem EFSA prasījumiem: Magnijs palīdz samazināt nogurumu, veido elektrolītu līdzsvaru, nodrošina normālu enerģijas metabolismu, normālu nervu sistēmas darbību, normālu muskuļu funkciju, normālu olbaltumvielu sintēzi, normālu psihoemocionālu funkciju, uztur veselīgus kaulus un zobus.

  Šajā produktā esošais magnijs palīdz muskuļu pareizai darbībai un elektrolītu līdzsvaram, un nodrošina veselīgu kaulu un zobu stāvokli. Magnijs un B6 vitamīns veicina normālu enerģijas metabolismu un nervu sistēmas labu darbību. Turklāt šie komponenti palīdz mazināt nogurumu un atbalsta normālu psihoemocionālo funkciju.

  B6 vitamīns palīdz pareizi sintezēt cisteīnu un uzturēt homocisteīna normālu metabolismu. B6 vitamīns palīdz uzturēt normālu olbaltumvielu un glikogēna metabolismu un regulē hormonu aktivitāti.

  Lietošana: 1 ampula dienā, īpaši pēc treniņa. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu.

  Sastāvdaļas: Ūdens, skābe - citronskābe; skābuma regulators - trinātrija citrāts; kalija citrāts (kalcijs), saldinātāji: sukraloze, acesulfāms K; konservanti: kalija sorbāts, nātrija benzoāts; magnija citrāti (magnijs), aromatizētāji, piridoksīna hlorīds (B6 vitamīns), maltodekstrīns. Pārtikas piedeva. Satur saldinātājus.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *