Meklēt
Preces
  Menu Close

  Prime Whey Protein 2,28 kg - Vanilē - Z-Konzept

  Ražotājs: Z-Konzept
  30 g olbaltumvielu un 6 700 mg BCAA uz porciju
  SKU: FIT00407
  Pieejamība: 4 krājumos
  454,00 RON
  i h

  Prime Whey ir uzlabota versija mūsu jau izcila 100% sieru olbaltumvielu. Šis produkts ir izstrādāts ambicioziem sportistiem, tāpēc esam strādājuši pie visiem galvenajiem sieru olbaltumvielu piedevas aspektiem.

  Pievienojot sieru olbaltumvielu hidrolizātu (WPH) un sieru olbaltumvielu izolātu (WPI), mēs esam palielinājuši uzsūkšanās ātrumu un olbaltumvielu saturu. Visbeidzot, arī BCAA kopējais daudzums ir palielinājies. Tā kā šis produkts ir paredzēts ambicioziem sportistiem, porcijas lielums ir 30 g olbaltumvielu, 6 700 mg BCAA uz porciju, ar ārkārtīgi ātru gremošanu un perfektu garšu.

  Sastāvdaļas:

  Sieru olbaltumvielu matrica (96,7%) (sieru olbaltumvielu koncentrāts 75%, sieru olbaltumvielu izolāts 15%, sieru olbaltumvielu hidrolizāts 10%), aromatizētājs, biešu pulvera pārtikas krāsviela, emulgators (sojas lecitīns), pretklumpējoša viela (silīcija dioksīds), saldinātāji (sukraloze, steviolglikozīdi).

  Alerģeniem par informāciju: Satur laktozi un soju. Nevar izslēgt gluteīna un olu olbaltumvielu klātbūtni.

  Ieteicamā deva: Samaisiet 1 porciju = 38 g pulvera 300 ml ūdenī vai zemu tauku pienā. Dzeriet vismaz vienu olbaltumvielu dzērienu dienā, labāk pēc fiziskas aktivitātes.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *