Meklēt
Preces
  Menu Close

  Ostrovit A-AKG Shot 80ml

  Ražotājs: OstroVit
  OstroVit Arginine A-AKG SHOT ir šķidrs uztura bagātinātājs ar saldinātājiem. Bezgāzēta dzēriena pamatā ir L-arginīns alfa-ketoglutarāts.
  SKU: FIT007391
  Pieejamība: 90 krājumos
  8,00 RON
  i h

  OstroVit Arginine A-AKG SHOT ir šķidrs uztura bagātinātājs ar saldinātājiem. Bezgāzēta dzēriena pamatā ir L-arginīns alfa-ketoglutarāts. Uztura bagātinātājs ir veltīts sportistiem, kuri vēlas paātrināt atveseļošanos pēc treniņa, sasniegt būtisku "muskuļu pumpēšanas" efektu un palielināt savu spēku.

  -Šots satur 80 ml produkta uz iepakojuma

  -1 šots = 2 porcijas

  -1 šots satur 5 g L-arginīna alfa-ketoglutarāta

  -Garšīgs aveņu-citronu garša

  OstroVit Arginīns A-AKG šķīdums satur arginīna alfa-cetoglutarātu, ķīmisko savienojumu starp glutārskābi un arginīnu. Glutārskābe ir citronskābes produkts, pēdējais posms visu organizmu metabolismā, kas ieelpo skābekli, un to bieži sauc par Krebs ciklu. Arginīns ir viens no aminoskābēm, kas atrodamas mūsu ķermenī un aktīvi piedalās galvenajos dzīvības procesos. Šo divu molekulu kombinācija veido sinerģisku savienojumu (abas vielas darbojas kopā efektīvāk nekā atsevišķi).

  Katru dienu lietojiet 1/2 pudeles (40 ml). Nepārsniedziet 1 porciju dienā. Sakratiet pirms lietošanas. Lietojiet 24 stundu laikā pēc atvēršanas.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *