Meklēt
Preces
  Menu Close

  Enerģijas batons FlapJack - 110g Banāns

  Ražotājs: Blackfriars
  Flapjack 110 g ir batoniņš, kas satur olbaltumvielas, šķiedras un ogļhidrātus, un tas ir ideāli piemērots aktīviem cilvēkiem un sportistiem, kuri vēlas aizstāt vienu no dienas maltītēm.
  SKU: FIT00650
  Pieejamība: Nav krājumos
  8,20 RON
  i h

  Flapjack 110 g ir batoniņš, kas satur olbaltumvielas, šķiedras un ogļhidrātus, un tas ir ideāli piemērots aktīviem cilvēkiem un sportistiem, kuri vēlas aizstāt vienu no dienas maltītēm. Liela ogļhidrātu daudzuma dēļ enerģijas līmenis tiek uzturēts visu dienu vai treniņu laikā.

  Devu ieteikums: Katrs Flapjack batoniņš satur 110 g, viena iepakojumā ir 25 batoniņi. Izmantojiet 1 Flapjack batoniņu pirms piepūles vai maltītes aizvietošanai.

  Sastāvdaļas: Auzu pārslas, margarīns (ilgtspējīgi iegūts palmu eļļa, rapšu eļļa, ūdens, sāls, emulgators (E475), aromatizējoša viela), šokolādes pārklājums (14%) (cukurs, augu eļļa (palma eļļas kodoli), sieru pulveris (piens), lieso kakaos pulveris, kviešu pulveris (kviešu milti, kalcija karbonāts, dzelzs, niacīns, tiamīns), emulgatoru (sojas lecitīns, E476, aromatizējoša viela), daļēji inversa cukura sīrups, cukurs. Aromāts: šokolāde.

  Produkts var saturēt pēdsakus: olas, riekstus, mandeles, sezamu, sēru dioksīdus.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *