Meklēt
Preces
  Menu Close

  FA ICE PUMP SHOT 120 ML - Citrusaugļi

  Ražotājs: FA Nutrition
  Fitness Authority Ice Pump Shot ir jaunākais produkts tirgū, un katrs flakons piedāvā 9 aktīvu vielu sajaukumu ar sinerģisku efektu, bez citiem piedevām.
  SKU: FIT00734
  Pieejamība: Nav krājumos
  7,20 RON
  i h

  ICE PUMP SHOT ir koncentrēts šķidrais produkts, kas paredzēts tiem, kuriem ir aktīvs dzīvesveids. Tas ir paredzēts lietošanai pirms fiziskās treniņu vai citām aktivitātēm, kas prasa paaugstinātu motivāciju un koncentrāciju. Turklāt viegli lietojamā forma to padara par ļoti ērtu enerģijas avotu.

  Sastāvdaļas:

  Ūdens, citrullīna malāts, beta alanīns, L-arginīns alfa-ketoglutarāts (AAKG), taurīns, betaina HCL, glicerīns, anhidrisko kofeīnu, glukuronolaktonu, skābe (citronskābe), aromāti, sūkalu olbaltumviela (no piena), saldinātāji (acesulfāms K, sukraloze, neotāms), konservanti (nātrija benzoāts, kālija sorbāts), maltodekstrīns, oglekļa dioksīds.

  Lietošana:

  1 deva - 1/4 pudele (30 ml) tiek lietota 30 minūtes pirms treniņa. Pirms lietošanas sakratiet. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Pēc atvēršanas izlietojiet 24 stundu laikā. Portsjons: 30 ml, Porciju skaits: 4.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *