Meklēt
Preces
  Menu Close

  Arthro Forte Shots - 20x25ml

  Ražotājs: Z-Konzept
  Satur lielas devas MSM, glukozamīna, hondroitīna un kolagēna. Satur arī B6 vitamīnu un mangānu. Mangāns veicina normālu saistaudu veidošanos.
  SKU: FIT00438
  Pieejamība: 4 krājumos
  150,00 RON
  i h

  Šis piedāvājums satur lielas devas MSM, glukozamīna, kondroitīna un kolagēna. Turklāt tas satur B6 vitamīnu un mangānu. Mangāns veicina normālu saistaudiem.

  Atšķirībā no vairuma citu līdzīgu produktu tirgū, mēs esam izstrādājuši ērtāk lietojamu un viegli uzsūcamu uztura bagātinātāju. Arthro Shots satur visus zināmos komponentus, kas saistīti ar saites vai locītavu atbalstu: glukozamīna sulfātu, kondroitīna sulfātu, metil sulfonil metānu (MSM), hidrolizētu kolagēnu un mangāna sulfātu. Glukozamīns un kondroitīns ir locītavu pamatmateriāli. MSM nodrošina sēru, kas ir svarīga saistaudiem. Hidrolizētais kolagēns ir strukturāla olbaltumviela, kas atbild par saistaudu elastību un stingrību. Tāpat tas var aktivizēt saistaudiem šūnas, lai ražotu vairāk kārtveida audu. Mangāns veicina normālu saistaudiem un kaulu veselību. Šajā unikālajā formulā mēs pievienojām dabīgu mango mizu, lai radītu garšīgu uztura bagātinātāju, ko varat baudīt katru dienu!

  Ieteicamā deva: 1 ampula dienā. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu.

  Sastāvdaļas: Aktīvās sastāvdaļas: hidrolizēts kolagēns 9%, mango miza 7,5%, glukozamīna sulfāts (satur garoza), kondroitīna sulfāts, metil sulfonil metāns, mangāna sulfāts, piridoksīna hidrohlorīds un neaktīvās sastāvdaļas: skābuma regulētājs, citronskābe, aromatizētājs, konservanti, kaliju sorbāts, saldinātāji, nātrija ciklamāts, acesulfāma K, saharīns, emulgators E471.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *