Meklēt
Preces
  Menu Close

  OstroVit Vit&Minerals 20 Effervescent Tablets - Orange

  OstroVit Vitamīni un minerāli ir uztura bagātinātājs efervescento tablešu veidā, kas satur kompleksu ar 21 dažādiem aktīvajiem komponentiem.
  SKU: FIT063998
  Pieejamība: 82 krājumos
  13,00 RON
  i h

  OstroVit Vitamīni un minerāli ir uztura bagātinātājs efervescento tablešu veidā, kas satur kompleksu ar 21 dažādiem aktīvajiem komponentiem. Produkts ir izstrādāts cilvēkiem, kuri ir pakļauti riskam to zaudēt un kuri izvēlas nepilnveidot mutiskās tabletes formā.

  LIETOŠANA: 2 tabletes dienā. Izšķīdiniet 2 tabletes 200 ml siltā ūdenī un dzeriet tūlīt pēc pagatavošanas. Produkts ir paredzēts pieaugušajiem.

  SASTĀVDAĻAS: Skābuma regulatori: citronskābe, nātrija bikarbonāts; sabiezētāji: sorbitoli; kalija citrāts, magnija citrāts, kalcija karbonāts, maltodekstrīns, stabilizators: polietilēnglikols; L-askorbīnskābe, apelsīnu aromāts, dzelzs(II)-diglicināts, cinka pikolināts, DL-alfa-tokoferila acetāts, L-selenometionīns, sarkano bietes koncentrāts, saldinātāji: aspartāms, nātrija ciklamāts; krāsviela: beta-karotīns; dabiskā citronu aromāta ar citām dabiskām aromātām; nikotīnskābe, riboflavīns, tiamīna hlorīds, kalcija D-pantothenate, kolekalciferols, retinīla acetāts, mangāna diglicināts, vara diglicināts, hroma pikolināts, piridoksīna hlorīds, folijskābe, cianokobalamīns, D-biotīns.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *