Meklēt
Preces
  Menu Close

  Cryoscreen - Aukstās stimulācijas ierīce

  Šī tehnika ļauj temperatūras kritumam no 32°C līdz 4°C 30 sekundēs, pateicoties aukstajai spēkam -78°C un spiedienam 50 bāri (CO2).
  SKU: FIT048762
  Meklēt cenu
  i h

  Šī tehnika ļauj temperatūras kritumam no 32°C līdz 4°C 30 sekundēs, pateicoties aukstajai spēkam -78°C un spiedienam 50 bāri (CO2). Termiskais šoks ir nekavējoties, tas stimulē ādas receptorus, kuri nosūta spēcīgu un ļoti ātru ziņu smadzenēm, lai iegūtu reakciju caur refleksu sistēmu.

  Augspiediena sprausla Pastāvīgs CO2 plūsma 50 bāru spiedienā pie -78 °C temperatūras. Alumīnija sprausla nodrošina CO2 plūsmas tīrību labākai ārstēšanas komfortam. Citas sprauslas ir pieejamas, lai mainītu spiedienu un ārstētu jutīgas zonas. Ergonomiska rokturis Ērti lietojiet ierīci. Ideāli izstrādāts optimālai ārstēšanai.

  LED ekrāns

  Reāllaikā redziet ekrānā apstrādājamo zonu krāsas. ON/OFF pogas izveido ekrānuzņēmumu.

  Aplūkojiet ādas temperatūru, kontrolējiet termisko šoku un ārstēšanas ilgumu.

  Datu pārsūtīšana

  Pārsūtiet foto datus un uzlādējiet savu ierīci, izmantojot USB savienojumu.

  Termiskā kamera

  Mērķējiet uzreiz apstrādājamo zonu ar iebūvēto termisko kameras palīdzību. Diagnostika un termiskā līdzsvara ir pieejami palīdzībai.

   Drošs izvēlētājs Viegla spiediena ļauj skatīties ekrānu un iegūt termisku redzējumu. Lielāks spiediens izraisa CO2 mikrokrīšu projekciju.

  Lietošana āra apstākļos

  IP22: Šis ierīce ir ūdensdroša un to var izmantot ārpusē pilnīgā drošībā. Pārnēsājams un autonomās Ierīce ir viegla un pārnēsājama somā.

  Tā ir pilnīgi autonomi pateicoties savai uzlādējamajai baterijai vai iepakotajai jaudas bankai.

  Paketē ietilpst:

  • Cryo Screen ierīce;
  • CO2 vads;
  • Dūzes;
  • Lādētājs;
  • Pārvadāšanas kaste. Fizioterapijas prakse: Krampji un sāpes gāzes krioterapijā.

  Krioterapija balstās uz ogļskābes sublimāciju līdz -78 °C. Kad to lieto augstspiediena plūsmā, tā izraisa termisko šoku ar nekavējotu sāpju mazināšanas efektu pacientam, nomācot nociceptīvo nervu šķiedru aktivitāti un biokīmisko iedarbību uz fermentu ražošanu iekaisuma procesā. Gāzes krioterapija sniedz nekavējotu un daudzos gadījumos ilgstošu sāpju atvieglojumu.

  0.0 0
  Uzrakstiet savu atsauksmi Aizver
  *
  *
  • Slikts
  • Izcils
  *
  *
  *